Moje konto Moje konto
  • baner
  • baner

Oliwa z oliwek POMACE - do smażenia

Podstawą Twojej domowej kuchni są sałatki, a także potrawy pieczone? Nie musisz dłużej szukać wyrobu, który nada się do każdego dania. Nasza oliwa z oliwek Pomace do smażenia jest produktem, który możesz wykorzystać do każdego posiłku, zarówno przygotowywanego na ciepło, jak i na zimno. To mieszanka greckiej oliwy rafinowanej i extra virgin, dzięki czemu ma niepowtarzalny smak i jest odporna na działanie wysokich temperatur.

Ciekawym zastosowaniem wyrobów z naszego sklepu jest wykorzystywanie ich do pieczenia ciast i ciasteczek, jako alternatywa np. do masła. Nie ma obaw, że słodkie wypieki nabiorą niechcianego posmaku, gdyż produkty te są neutralne i nie zmieniają przygotowywanych dań. Ponadto nie mają wpływu na aromat wyrobów i zapach unoszący się w kuchni.

Spróbuj upiec placek, a może usmażyć frytki, rybę czy kurczaka używając wyrobów typu Pomace. Wykorzystaj jeden produkt do przygotowania obiadu, kolacji i ciasta na deser. Pozwoli Ci to nie tylko osiągnąć niepowtarzalny smak dań, ale także ograniczyć produkty na liście zakupów!

Producenci

Produkty