Moje konto Moje konto
  • baner
  • baner

DOUZENIS Pomace Olive Oil oliwa z oliwek 5 litrów

Na stanie: 0 Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Numer katalogowy: 0028

Indeks/kod produktu: 0028

Waga: 6 kg

Producent: Apostolos I. Douzenis & Co Ltd.

DOUZENIS Pomace Olive Oil oliwa z oliwek 5 litrów

Grecka oliwa z oliwek "DOUZENIS"
Opakowanie 5 litrów – puszka metalowa

Termin przydatności do spożycia: 30.09.2025

ZAPRASZAMY do zakupu wysokiej jakości greckiej oliwy z oliwek ( mieszanka oliwy rafinowanej i oliwy extra virgin ) przeznaczonej do smażenia, pieczenia i sałatek.

DOUZENIS OLIVE - POMACE OIL to oliwa z oliwek przeznaczona smażenia, gdyż w przeciwieństwie do innych tłuszczy roślinnych charakteryzuje się dużą odpornością na wysokie temperatury, jej temperatura dymienia to aż 240 stopni C !Grecy wykorzystują oliwe z oliwek pomace nawet 3-4 razy, jednak oliwa po każdym użyciu musi zostać dokładnie przefiltrowana przez muślin, gazę lub odpowieni filtr papierowy. Potrawy sporządzone przy jej użyciu  mają piękny złoty kolor, są lekkie, smaczne, chrupiące i zdrowe!
Możemy użyć jej jako tłuszczu do pieczenia ciast i ciastek, a także używać zamiast masła, margaryny lub oleju, eliminując w ten sposób z naszej diety niezdrowe kwasy nasycone. Jej neutralny smak nie wpływa na zmianę smaku przyrządzanych potraw. Oliwa do smażenia jest w procesie rafinacji oczyszczona ze smaku, zapachu i koloru, dzięki czemu doskonale nadaje się do wszystkich Twoich wypieków i dań. Słodkie babki, ciasta, owocowe placki oraz torty a także mięsa, frytki i inne dania obiadowe będą zdrowe i równie smaczne jeśli użyjemy oliwy z oliwek do smażenia zamiast tradycyjnie stosowanych tłuszczy. Oliwa jest bezwonna dlatego unoszący się przez cały dzień zapach smażenia to już przeżytek! Przekonaj się sam!
Oliwa DOUZENIS OLIVE - POMACE OIL jest oliwą, która pochodzi z Grecji a dokładnie z Półwyspu Peloponez z miasta Astros.
Oliwa DOUZENIS OLIVE - POMACE OIL jest naturalnym produktem uzyskanym bezpośrednio z końcowego tłoczenia oliwek i ich pestek, a następnie wyciśnięta oliwa, poddana jest rafinacji zgodnie z najsurowszymi normami kontroli jakości. Do jest produkcji użyto wyłacznie oliwki pochodzące z tegorocznych zbiorów!
Posiada łagodny, delikatny i lekki przyjemny smak.
Jest produkowana przez rodzinną firmę APOSTOLS I. DOUZENIS & CO Ltd.

ZAPRASZAMY do zakupu :)

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: