Moje konto Moje konto
  • baner
  • baner
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

GREECE4u Ewa Palińska
ul. Paderewskiego 2A/3, 59-400 Jawor
woj. ‎dolnośląskie
Tel: 533 900 086

admin@oliwazesparty.pl
Pn-Pt 8:00-19:00
NIP: 6951449990

Aktualności

Jakie działanie ma olej z pestek dyni?

2022-12-15 10:54:42

To wyjątkowy produkt, który nie bez powodu nazywany jest zielonym złotem. Wyrób ten otrzymywany jest wskutek tłoczenia na zimno wartościowych pestek dyni, dlatego podobnie jak ten cenny surowiec obfituje w związki aktywne. Wśród nich wymienić należy przede wszystkim wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-6 oraz omega-3 (te w mniejszej ilości), a także szereg witamin oraz składników mineralnych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Jak rozpoznać dobrą oliwę z oliwek?

2022-12-01 10:52:33

Pragniesz być świadomym konsumentem, który doskonale wie, co stawia na rodzinnym stole? Każdy z nas zdaje sobie sprawę z faktu, iż nawet pozornie takie same produkty żywnościowe wyglądają i smakują inaczej, a także mają odmienne właściwości. Warto zatem zapoznać się z informacjami, które pozwolą odnaleźć wyroby spożywcze całkowicie odpowiadające naszym oczekiwaniom. Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszą oliwę z oliwek? Chcesz wiedzieć, czym taki produkt powinien się charakteryzować? Zachęcamy z przygotowanymi przez nas poradami na ten temat.

Do jakich dań warto użyć greckiej oliwy?

2022-11-23 10:49:17

Kto choć raz spróbował tradycyjnych potraw kuchni śródziemnomorskiej, już zawsze będzie chciał wracać do tych smaków. Zastanawiasz się, co łączy niezapomnianą mussakę, sałatkę grecką i orzeźwiające tzatziki, których wspomnienie nosisz w sobie do dziś po spędzonych wiele lat temu, wspaniałych wakacjach na malowniczej wyspie? Wspólnym punktem wszystkich tych przysmaków jest dodatek tłoczonej na zimno, wyśmienitej oliwy od lokalnego wytwórcy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi rozważaniami na temat tego, co jakich dań warto użyć oliwy greckiej. Możliwości mamy naprawdę mnóstwo!

Oliwa z Grecji - jakie ma działania?

2022-11-02 10:43:33

Niezwykle malownicze tereny położone nad Morzem Śródziemnym porastają uprawiane od wielu lat, rozległe i gęste gaje oliwne. Panujący w Grecji klimat, doskonałe nasłonecznienie i lokalizacja tego kraju sprawiają, że plantacje obficie rodzą wyjątkowe owoce. Otrzymywana z nich złocistozielona oliwa odznacza się wyrazistym i niepowtarzalnym smakiem. Dodajemy ją do sałatek czy surówek i wykorzystujemy na pieczywie jako atrakcyjny zamiennik masła. Wzbogaca dania o głębokie, wyważone, lekko goryczkowe nuty, jednak doceniamy ją nie tylko ze względu na te niezaprzeczalne walory smakowe.

swieża grecka oliwa z oliwek extra virgin, oliwa pomace, greckie oliwki

2019-06-05 09:48:05

Właśnie uzupełniliśmy magazyn swieżo rozlanymi oliwami z oliwek extra virgin THEONI, KALAMATA, oliwami do smażenia ,  oliwkami oraz cudownymi mydełkami ! W przyszłym tygodniu spodziewamy się kolejnej dostawy nowej oliwy i oliwek! To wszystko dla Was! Najlepszej jakości grecka oliwa z oliwek extra virgin oraz greckie, pełne smaku owoce długowieczności- oliwki !

Zapraszamy do zakupów :)