Moje konto Moje konto
  • baner
  • baner

Oliwa z oliwek

Nasza oferta to starannie dobrane produkty klasy premium wprost ze słonecznej Grecji. Królująca wśród nich oliwa z oliwek tłoczona na zimno to prawdziwa esencja kuchni śródziemnomorskiej, która stanowi doskonałe uzupełnienie wielu potraw, świetnie komponuje się także z sałatą oraz pieczywem, a używana do smażenia nadaje daniom lekkości i złocistej barwy. Nasz sklep internetowy to prawdziwy raj dla miłośników oryginalnych przysmaków tamtejszej kultury - wierzymy, że autentyczne doznania smakowe uzyskać można wyłącznie używając artykułów od lokalnych dostawców, a oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia bez wątpienia do takich należy.

 

Oliwa z oliwek tłoczona na zimno - sklep internetowy

W naszym sklepie online czeka na Ciebie przebogata selekcja starannie dobranych odmian oliwy z oliwek tłoczonej na zimno z segmentu premium - m.in. do smażenia, extra virgin, pomace czy Mediterranean Taste. Znajdziesz u nas zarówno wersje bez dodatków, kuszące naturalnym aromatem Grecji, jak i wzbogacone o wyjątkowe przyprawy oraz zioła. Stawiamy wyłącznie na sprawdzonych producentów, których pasja i rzemieślnicza tradycja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.

Kupując na naszej stronie internetowej masz pewność, że wybrana oliwa z oliwek - do pieczywa, smażenia czy sałatek - to najwyższy standard jakości. Produkty takie jak extra virgin czy seria Mediterranean Taste to niepowtarzalny smak i aromat wprost z otoczonej malowniczymi wyspami Grecji, który nabyć możesz online. Oliwa z oliwek tłoczona na zimno dostępna jest w naszej ofercie w wygodnej pojemności 5 litrów.

 

Oliwa grecka w puszce

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszym Klientów, oferujemy oliwę grecką w puszce o pojemności 5l. Wydajne opakowanie to gwarancja bezpiecznego transportu oliwy oraz możliwość jej wygodnego przechowywania. Oliwa z oliwek 5 l nalewana do puszek nie traci swoich walorów smakowych i zdrowotnych. Ten sposób przechowywania zapewnia płynowi optymalne warunki. Brak dostępu światła i właściwa temperatura minimalizuje ryzyko zwietrzania oliwy i utraty przez nią cennych właściwości. Kupując oliwę grecką w puszcze, możesz wygodnie przelewać ją do szklanych butelek do użytku bieżącego, a pozostałą część przechowywać w kanistrze. Zakup oliwy z oliwek 5 l to również dobra okazja do sprezentowania części rodzinie lub przyjaciołom.

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia w puszkach o pojemności 5 l! Oferujemy różne warianty oliw m.in. pomace i kalamata, które doskonale podkreślają smak dań smażonych, sosów i sałatek!

Producenci