Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

GREECE4u Ewa Palińska
ul. Paderewskiego 2A/3, 59-400 Jawor
woj. ‎dolnośląskie
Tel: 533 900 086

admin@oliwazesparty.pl
Pn-Pt 8:00-19:00
NIP: 6951449990

Kosmetyki naturalne

Przy pielęgnacji skóry i włosów warto postawić na produkty, których skład nie pozostawia nam żadnych wątpliwości, co do pochodzenia poszczególnych elementów. W ofercie naszego sklepu online czekają na Ciebie starannie wyselekcjonowane kosmetyki z oliwek i nie tylko, w tym między innymi naturalne mydło w kostce. Ręcznie wytwarzane artykuły powstają w zgodzie z długoletnią tradycją rzemieślniczą, co samo w sobie stanowi gwarant najwyższej jakości.

Wśród naszych kosmetyków znajdziesz naturalne mydło z oliwek, doskonale nawilżające ciało i włosy. Oferta naszego sklepu internetowego to również kostki będące mieszanką olejów - w tym rycynowego - które mogą być z bezpiecznie stosowane przy każdym rodzaju cery, również z problemami. Delikatne aromaty i kremowa konsystencja to znak rozpoznawczy naszych produktów.

Z ogromną radością i podekscytowaniem informujemy , iż od teraz w naszej ofercie znajdziecie świetne, naturalne i skuteczne kosmetyki greckiej firmy OLIVEWAY.

Od 2004 roku firma Oliveway opracowała ponad 500 receptur kosmetyków naturalnych, które zawierają ekstrakty i olejki eteryczne z 25 gatunków roślin, starannie wyselekcjonowanych ze względu na ich korzystne właściwości i uprawianych metodami ekologicznymi (z certyfikatem ekologicznym). Rozwój produktów OLIVEWAY opiera się zarówno na wynikach badań teoretycznych i stosowanych, jak i na  zobowiązaniu do pełnego wykorzystania dobroczynnych właściwości greckich ziół i roślin. W Grecji występuje ponad 6000 gatunków i podgatunków, z których ponad 15% to gatunki endemiczne, co oznacza, że ​​nie można ich znaleźć nigdzie indziej na świecie. Oliveway opiera w dużej mierze swoją wiedzę o greckiej florze oraz starożytnych recepturach i tradycyjnych metodach na „sekretach” Hipokratesa oraz inwestuje w innowacyjne badania.

Przy pielęgnacji skóry i włosów warto postawić na naturalne i zdrowe produkty, których skład nie pozostawia nam żadnych wątpliwości, co do pochodzenia poszczególnych elementów. W ofercie naszego sklepu online czekają na Ciebie nie tylko oleje, zioła i inne produkty kulinarne do przygotowywania rozmaitych dań, ale także starannie wyselekcjonowane kosmetyki z greckich oliwek, uprawianych w rodzinnych gospodarstwach.

Nasze produkty są wyjątkowe nie tylko ze względu na naturalny skład, ale także staranny sposób wykonania. Stworzono je ręcznie, w zgodzie z wieloletnią, przekazywaną z pokolenia na pokolenie tradycją rzemieślniczą, co samo w sobie stanowi gwarant najwyższej jakości i niepowtarzalności dostępnych w naszym sklepie artykułów.

Co dokładnie przygotowaliśmy?

Wśród naszych kosmetyków znajdziesz rozmaite produkty, które doskonale oczyszczają, a także nawilżają ciało pozostawiając uczucie gładkiej, aksamitnej skóry. Mamy też coś, co zregeneruje, odżywi oraz wzmocni Twoje włosy i doda im zdrowego blasku. Oferta naszego sklepu internetowego to również kosmetyki będące mieszanką rozmaitych olejów, a w tym rycynowego, który ma właściwości antybakteryjne, wygładzające i nawilżające.

Nasze produkty mogą być bezpiecznie stosowane podczas codziennej pielęgnacji zarówno rano, jak i wieczorem. Nadają się do wielu rodzajów cery, np. tłustej, suchej lub problematycznej. Delikatne aromaty i przyjemna, kremowa konsystencja to ich znak rozpoznawczy. Proponujemy Ci kosmetyki do twarzy, włosów i ciała, a wśród nich:

  • ręcznie robione mydła w kostkach,
  • oczyszczające żele do mycia twarzy,
  • żele pod prysznic o różnych właściwościach,
  • ochronne, tonizujące lub odżywiające masła do ciała,
  • delikatne, kremowe balsamy do ciała,
  • szampony i maski regenerujące do włosów
  • i wiele innych.

Oryginalna, grecka marka

Z ogromną radością i podekscytowaniem informujemy, iż od teraz w naszej ofercie znajdziesz świetne, naturalne i skuteczne kosmetyki greckiej firmy OLIVEWAY, w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Od 2004 roku firma Oliveway opracowała ponad 500 receptur kosmetyków naturalnych, które zawierają ekstrakty i olejki eteryczne z 25 gatunków roślin, starannie wyselekcjonowanych ze względu na ich korzystne właściwości i uprawianych metodami ekologicznymi (z certyfikatem ekologicznym).

Rozwój i produkcja kosmetyków OLIVEWAY opiera się zarówno na wynikach badań teoretycznych oraz stosowanych, jak i na zobowiązaniu do pełnego wykorzystania dobroczynnych właściwości greckich ziół i roślin. W Grecji występuje ponad 6000 gatunków i podgatunków, z których ponad 15% to gatunki endemiczne, co oznacza, że nie można ich znaleźć nigdzie indziej na świecie. Oliveway opiera w dużej mierze swoją wiedzę o greckiej florze oraz starożytnych recepturach i tradycyjnych metodach na „sekretach” Hipokratesa oraz inwestuje w innowacyjne badania.

Producenci