Moje konto Moje konto
  • baner
  • baner

Oliwa z oliwek Premium Extra Virgin

Kuchnia śródziemnomorska już dawno podbiła serca i podniebienia wielu osób. Kojarzy się z wyczekiwanymi wakacjami w Grecji lub we Włoszech, a jej dania są pyszne, zdrowe i łatwe do przygotowania. Czy jest coś smaczniejszego niż sałatka z pomidorami i mozzarellą, którą można się cieszyć w długi letni wieczór? A czym byłaby bez oliwy z oliwek Premium Extra Virgin? Ten składnik jest jak wisienka na torcie. To doskonałe dopełnienie poszczególnych komponentów, które znajdują się w sałatce, łącząc ich smaki w spójną całość.

Nasze produkty typu Premium Extra Virgin powstają ze świeżych, tłoczonych mechanicznie owoców zbieranych ręcznie z drzew rosnących w Grecji. Dzięki temu zachwycają niepowtarzalnym smakiem oraz aromatem, które ubogacają przygotowywane przez Państwa sosy i surówki.

Produkty są zapakowane w eleganckie, pięknie ozdobione butelki lub puszki z wyciąganym lejkiem, ułatwiającym odmierzanieodpowiedniej ilości płynu. Doskonale sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby, niezależnie od okoliczności.

Kuchnia śródziemnomorska już dawno podbiła serca i podniebienia wielu osób. Kojarzy się z wyczekiwanymi wakacjami w Grecji lub we Włoszech, a jej dania są pyszne, zdrowe i łatwe do przygotowania. Czy jest coś smaczniejszego niż sałatka z pomidorami i mozzarellą, którą można się cieszyć w długi letni wieczór? A czym byłaby bez odpowiedniego dodatku? Oliwa z oliwek Premium Extra Virgin jest jak wisienka na torcie. To doskonałe dopełnienie poszczególnych komponentów, które znajdują się w sałatce, łącząc ich smaki w spójną całość.

Czym charakteryzuje się nasza oliwa Premium Extra Virgin?

Nasze produkty typu Premium Extra Virgin powstają ze świeżych, tłoczonych mechanicznie owoców zbieranych ręcznie z drzew rosnących w Grecji. Dzięki temu zachwycają niepowtarzalnym smakiem oraz aromatem, które ubogacają przygotowywane przez Państwa sosy i surówki.

Produkty są zapakowane w eleganckie, pięknie ozdobione butelki lub puszki z wyciąganym lejkiem, ułatwiającym odmierzanie odpowiedniej ilości płynu. Doskonale sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby, niezależnie od okoliczności.

W czym tkwi siła naszych zielonych płynów Premium Extra Virgin?

Oczywiście można kupić sobie zwykłą oliwę z długą datą przydatności w każdym supermarkecie. Ale może nie każdy z nas wie, dlaczego nigdy nie uzyskamy tak głębokiego smaku, jak w przypadku produktów oferowanych przez nasz sklep. Chodzi o miejsce, recepturę, sposób i datę produkcji. A więc na udany efekt końcowy składa się tutaj kilka czynników, których nie można pominąć.

Jak powstaje nasz produkt Premium Extra Virgin?

Cała historia świata i drzewek dających owoce, z których powstają nasze zdrowe tłuszcze ma swój początek w Grecji. To tam w promieniach słońca na żyznej glebie dojrzewają małe owoce, które w odpowiednim momencie zbiera się ręcznie, a bezpośrednio po tym tłoczy się oliwę. Najczęściej ma to miejsce do dwóch godzin po zerwaniu owoców z drzew! Warunki klimatyczne, rodzinna receptura i świeżość - w tym tkwi cały sekret jakości naszych produktów.

Produkty

Niestety, ta kategoria nie zawiera produktów.
Zapraszamy do przejrzenia asortymentu w pozostałych kategoriach.