Moje konto Moje konto

Oliwa z oliwek Premium Extra Virgin

Kuchnia śródziemnomorska już dawno podbiła serca i podniebienia wielu osób. Kojarzy się z wyczekiwanymi wakacjami w Grecji lub we Włoszech, a jej dania są pyszne, zdrowe i łatwe do przygotowania. Czy jest coś smaczniejszego niż sałatka z pomidorami i mozzarellą, którą można się cieszyć w długi letni wieczór? A czym byłaby bez oliwy z oliwek Premium Extra Virgin? Ten składnik jest jak wisienka na torcie. To doskonałe dopełnienie poszczególnych komponentów, które znajdują się w sałatce, łącząc ich smaki w spójną całość.

Nasze produkty typu Premium Extra Virgin powstają ze świeżych, tłoczonych mechanicznie owoców zbieranych ręcznie z drzew rosnących w Grecji. Dzięki temu zachwycają niepowtarzalnym smakiem oraz aromatem, które ubogacają przygotowywane przez Państwa sosy i surówki.

Produkty są zapakowane w eleganckie, pięknie ozdobione butelki lub puszki z wyciąganym lejkiem, ułatwiającym odmierzanieodpowiedniej ilości płynu. Doskonale sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby, niezależnie od okoliczności.

Producenci