Moje konto Moje konto
  • baner
  • baner
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

GREECE4u Ewa Palińska
ul. Paderewskiego 2A/3, 59-400 Jawor
woj. ‎dolnośląskie
Tel: 533 900 086

admin@oliwazesparty.pl
Pn-Pt 8:00-19:00
NIP: 6951449990

Olej z pestek dyni ze Słowenii

Produkt znany i ceniony za pozytywny wpływ na zdrowie - olej z pestek dyni ze Słowenii zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju. Dzięki wielu cennym właściwościom wspomagającym codzienne funkcjonowanie i pielęgnację, olej z pestek dyni tłoczony na zimno znajduje zastosowanie zarówno w medycynie niekonwencjonalnej, kuchni, jak i w kosmetyce. Wysoka zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych i witamin sprawia, że olej z pestek dyni tłoczony na zimno jest wykorzystywany m.in. w profilaktyce chorób cywilizacyjnych - miażdżycy i cukrzycy typu 2, zwalcza on także wolne rodniki i łagodzi dolegliwości związane z menopauzą.

 

Olej z pestek dyni nierafinowany – jakie są jego zalety?

Olej z pestek dyni nierafinowany to produkt tłoczony na zimno, który dostarcza organizmowi cennych substancji odżywczych o udowodnionym działaniu prozdrowotnym. Dzięki temu, że olej z pestek dyni nierafinowany nie jest poddawany obróbce termicznej, zachowuje on wszystkie dobroczynne składniki – nienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminy, a tym samym zbawienne dla organizmu właściwości.

Zaletą bogatego w wielonienasycone kwasy tłuszczowe, oleju z pestek dyni nierafinowanego jest również wspomaganie pracy układu krążenia poprzez utrzymywanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie zawierającego witaminy A, D i E oleju z pestek dyni tłoczonego na zimno to również ochrona komórek przed stresem oksydacyjnym - jego stosowanie nie tylko opóźnia procesy starzenia, ale również poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci. Nierafinowany olej z pestek dyni znakomicie nadaje się również do użytku zewnętrznego – stosowany na końcówki włosów wzmacnia je i zapobiega ich rozdwajaniu.

 

Oryginalny olej z pestek dyni ze Słowenii - sklep internetowy

W naszym sklepie online czeka na Ciebie oryginalny produkt, będący wynikiem lat tradycji oraz specjalnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Krajem pochodzenia oleju z pestek dyni tłoczonego na zimno jest Słowenia - stawiamy na regionalne produkty od sprawdzonych lokalnych producentów, co potwierdzone jest stosownym certyfikatem. Zamów już dziś i doceń niepowtarzalny smak i aromat, bogactwo nienasyconych tłuszczów oraz brak jakichkolwiek dodatków - naturę w pełnej krasie!

Producenci

Produkty