Moje konto Moje konto

Oliwa z oliwek Mediterranean Taste

Opis strony

Nawet najbardziej niepowtarzalne smaki potraw takich jak sałatki, makarony, pizza albo pieczywo można osiągnąć, stosując proste dodatki. Zastanówmy się, bez czego absolutnie nie może obyć się kuchnia śródziemnomorska, do której należą uwielbiane przez Polaków włoskie potrawy? Otóż jest to gęsty, zielony płyn o głębokim smaku i niepowtarzalnym aromacie. Nasza oliwa z oliwek Mediterranean Taste sprawdzi się w Twojej kuchni, jeśli przepadasz za klimatem potraw śródziemnomorskich i oryginalnymi smakami dań przygotowywanych z niewielu składników.

Jakie oliwy z linii Mediterranean Taste znajdziesz w naszym sklepie online?

Jeżeli lubisz eksperymentować, to spróbuj wyrobów wzbogaconych o ciekawe dodatki, które urozmaicą przygotowywane potrawy. Preferujesz ostre smaki? Może skusisz się na produkt typu Mediterranean Taste z dodatkiem chili lub czosnkiem? Z kolei tradycyjny, śródziemnomorski klimat pozwolą osiągnąć artykuły z dodatkiem bazylii i oregano. Dzięki temu nie musisz osobno kupować przypraw, gdyż ziołowy aromat jest już zamknięty w pięknej butelce. A może masz ochotę polać pomidory, rybę lub grillowane warzywa odrobiną płynu z dodatkiem aromatyzowanego oregano?

Dlaczego nasze produkty Mediterranean Taste są tak pyszne?

Dodatkowy aromat chili, oregano czy czosnku to nie wszystko. Najważniejsza jest tutaj dobra podstawa, na którą składa się u nas najwyższej jakości oliwa extra virgin. Drzewka oliwne są uprawiane w specjalnie przeznaczonych do tego regionach, w których panują idealne warunki klimatyczne, a gleba charakteryzuje się ponadprzeciętną żyznością. Gdy przychodzi odpowiednia pora, owoce zrywa się ręcznie, a następnie poddaje odpowiednim procesom tłoczenia na zimno przy użyciu środków mechanicznych. Wszystkie nasze oliwy extra virgin mają bardzo niską kwasowość, co wpływa na pełnię smaku i mocny aromat.

Smakowe oleje z pierwszego tłoczenia Mediterranean Taste

Możliwości jest mnóstwo, a kupując nasze produkty, możesz eksperymentować do woli. Różnorodność smaków i aromatów, jakie mają wyroby z naszego sklepu, sprawią, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie lub dla kogoś bliskiego na prezent. Sprawdź to!

Produkty

Niestety, ta kategoria nie zawiera produktów.
Zapraszamy do przejrzenia asortymentu w pozostałych kategoriach.