Moje konto Moje konto
  • baner
  • baner

Oliwa z oliwek Mediterranean Taste

Opis strony

Nawet najbardziej niepowtarzalne smaki potraw takich jak sałatki, makarony, pizza albo pieczywo można odtworzyć, stosując proste dodatki. Bez czego absolutnie nie może obyć się kuchnia śródziemnomorska, do której należą uwielbiane przez Polaków włoskie i greckie potrawy? To gęsty, zielony płyn o głębokim smaku i niepowtarzalnym aromacie. Nasza oliwa z oliwek Mediterranean Taste sprawdzi się w Twojej kuchni, jeśli przepadasz za klimatem potraw śródziemnomorskich i oryginalnymi smakami dań przygotowywanych z niewielu składników.

 

Jakie oliwy z linii Mediterranean Taste znajdziesz w naszym sklepie online?

Jeżeli lubisz eksperymentować, spróbuj oliw wzbogaconych o ciekawe dodatki, które urozmaicą przygotowywane potrawy. Preferujesz ostre smaki? Może skusisz się na produkt typu Mediterranean Taste z dodatkiem chili lub czosnku? A może masz ochotę na pomidory, rybę lub grillowane warzywa z dodatkiem aromatycznego oregano? Tradycyjny, śródziemnomorski klimat znakomicie oddają oliwy Mediterranean Taste z dodatkiem bazylii, oregano i innych ziół. Wybierając nasze produkty, nie musisz już osobno kupować przypraw, gdyż ziołowy aromat zamknięty został w pięknej, szklanej butelce.

 

Oliwy Mediterranean Taste – pełnia śródziemnomorskiego smaku i aromatu

Oliwy aromatyzowane chili, oregano czy czosnkiem to produkt, który znaleźć można na półkach wielu supermarketów. Chcąc urozmaicić swoją spiżarnię o oliwę smakową, warto postawić na najwyższą jakość. Sekretem importowanej przez nas oliwy z oliwek Mediterranean Taste jest dobra podstawa, czyli oryginalna oliwa extra virgin. Użyta do produkcji oliw Mediterranean Taste baza pozyskiwana jest z drzewek oliwnych uprawianych w regionach, w których panują idealne warunki klimatyczne, a gleba charakteryzuje się ponadprzeciętną żyznością. Gdy przychodzi odpowiednia pora, owoce zrywane są ręcznie, a następnie poddawane są odpowiednim procesom tłoczenia na zimno przy użyciu środków mechanicznych. Wszystkie nasze oliwy extra virgin mają bardzo niską kwasowość, co przesądza o pełni ich smaku i mocnym aromacie.

 

Smakowe oleje z pierwszego tłoczenia Mediterranean Taste

Różnorodność smaków i aromatów olejów z pierwszego tłoczenia Mediterranean Taste dostępnych w naszym sklepie, sprawia, że w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nasze oliwy z linii Mediterranean Taste to niezwykle aromatyczny, pełen smaku dodatek do sosów, zup, sałatek, makaronów, dań mięsnych oraz ryb i owoców morza.

Zamów już teraz solo lub z innymi oryginalnymi produktami prosto z Grecji!

 

 

Produkty

Niestety, ta kategoria nie zawiera produktów.
Zapraszamy do przejrzenia asortymentu w pozostałych kategoriach.