Moje konto Moje konto

Oliwa z oliwek Premium Extra Virgin DOUZENIS 0.5 litra

Na stanie: 0 Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Numer katalogowy: 0076

Indeks/kod produktu: 0076

Waga: 0.75 kg

Producent: Apostolos I. Douzenis & Co Ltd.

Oliwa z oliwek Premium Extra Virgin DOUZENIS 0.5 litra

DOUZENIS PREMIUM EXTRA VIRGIN OLIVE OIL 

Grecka oliwa z oliwek "DOUZENIS old" PREMIUM EXTRA VIRGIN - doskonała na prezent
Opakowanie 0,5l – butelka ze szkła mrożonego w ozdobnym kartonowym opakowaniu

Termin przydatności do spożycia: 30.09.2022

KWASOWOŚĆ PRODUKTU NIE PRZEKRACZA 0,3%

 Oliwa DOUZENIS Old PREMIUM EXTRA VIRGIN OLIVE OIL jest najwyższej klasy oliwą z oliwek - klasa "Premium", która pochodzi z Grecji ze wschodniej strony Półwyspu Peloponez z miasta Astros.

Jest to oliwa klasy premium, sporadycznie występująca na naszym rynku, zapakowana jest w opakowanie, świetnie nadające się na prezent, ale również Ty, możesz sobie sprawić przyjemność wybierając ten produkt !

Jeśli masz ochotę na coś wyjątkowego i chciałbyś spróbować naprawdę jednej z najlepszych oliw z oliwek na naszym rynku - nie wahaj się !!
Oliwa DOUZENIS Extra Virgin ( oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia ) jest naturalnym, regionalnym produktem wyciskanym na zimno z oliwek z najstarszych wiekiem drzew rodziny Douzenis odmian Korneiki i Athionelia, o wyjątkowej jakości, ręcznie zbieranych i oliwa wytłoczona jest do dwóch godzin po zbiorze oliwek!

Jest to oliwa o wyjątkowym smaku i aromacie, produkowana zgodnie z recepturą rodziny, która od dziesiątków lat zajmuje się uprawą oliwek i produkcją znakomitej jakości oliwy z oliwek.
Najwyższa jakość oliwy DOUZENIS , jest wynikiem warunków klimatycznych jakie panują na półwyspie Peloponez. Panujący tam klimat pozwala na produkcje oliw najwyższej klasy już od dawnych lat.
Znakomicie nadaje się na prezent dla Twoich najbliższych!

Jeszcze jedna istotna prawda o oliwie DOUZENIS : ten rodzaj oliwy z oliwek Extra Virgin i zawarta niej duża ilość tłuszczy jednonienasyconych wpływa na obniżenie poziomu złego cholesterolu.
Regularne spożycie ok. 20ml oliwy DOUZENIS codziennie pomaga w profilaktyce chorób serca, układu krwionośnego i trawiennego.

ZAPRASZAMY DO SPRÓBOWANIA TEJ WSPANIAŁEJ OLIWY !!!

 

Oliwy z oliwek z naszej oferty charakteryzują się:

- importujemy małe partie oliwy, dzięki czemu możemy oferować zawsze świeżo rozlaną oliwę

- Producenci z którymi współpracujemy to małe, z reguły rodzinne firmy dla których produkcja oliwy jest nie tylko biznesem ale przede wszystkim sposobem życia w zgodzie z naturą

- my wiemy gdzie rosły i znamy odmianę oliwek, z których wytłoczono oferowaną do sprzedaży oliwę

- oliwki zbierane są ręcznie, oliwa wytłaczana jest wyłącznie metodami mechanicznymi (żadnej chemii!!!), w niskiej temperaturze tłoczenia do max  27’C

Nasza oliwa z oliwek to prawdziwy sok pozyskany z oliwek – Zapraszamy do zakupu :)

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: