Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

GREECE4u Ewa Palińska
ul. Paderewskiego 2A/3, 59-400 Jawor
woj. ‎dolnośląskie
Tel: 533 900 086

admin@oliwazesparty.pl
Pn-Pt 8:00-19:00
NIP: 6951449990

Sklep internetowy Oliwa ze Sparty - najlepsze oliwy z oliwek

Kraje basenu Morza Śródziemnego od zawsze utożsamiane są wykwintną kuchnią opartą na prostocie i wysokiej jakości składnikach - to prawdziwa kolebka naturalnych artykułów spożywczych, a tamtejszą dietę można zaliczyć do mających niezwykle pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Produkty takie jak oliwa z oliwek extra virgin prosto z Grecji, aromatyczny olej z pestek dyni czy też ocet balsamiczny są powszechnie stosowane w kuchniach całego świata - do smażenia lub jako dodatek do pieczywa i sałatek. Greckie gaje to miejsca, w których od setek lat uprawiane są oliwki zielone i czarne w wielu różnych odmianach. Extra virgin goszcząca na naszych stołach to efekt wieloletniej tradycji i pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Extra virgin, ocet balsamiczny oraz olej z pestek dyni - sklep internetowy

Nasz sklep internetowy dostarcza starannie dobranych artykułów pochodzących bezpośrednio od producentów. Nasza oferta to między innymi najwyższej klasy oliwa z oliwek, do smażenia i nie tylko, a także szeroki wybór kremów i octów balsamicznych, olejów z pestek dyni i sezamu oraz selekcję słodyczy prosto z Grecji.

Niepowtarzalny smak oryginalnych produktów oferowanych przez nasz sklep online to doskonała baza zarówno dla przysmaków kuchni śródziemnomorskiej, jak i każdej innej części kulinarnego świata. Artykuły importowane od tamtejszych dostawców to gwarancja autentycznego doświadczenia - niemożliwego do osiągnięcia przy wykorzystaniu lokalnych odpowiedników. Pamiętaj, że finezja częstokroć leży w prostocie - już perę kropel oryginalnej extra virgin do smażenia lub kilka zielonych oliwek potrafią całkowicie odmienić charakter dania.

Oryginalna oliwa z Grecji - sklep online

Nasze produkty - m.in. oliwa, ocet balsamiczny czy olej z pestek dyni dostępne w sklepie online - to również przebogate źródło witamin oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zdrowe tłuszcze nie tylko przenoszą smak dania, ale również wspomagają codzienne funkcjonowanie organizmu.