Moje konto Moje konto
  • baner
  • baner

THEONI niefiltrowana oliwa z oliwek extra virgin 1 litr

Na stanie: 0 Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Numer katalogowy: 0023

Indeks/kod produktu: 0023

Waga: 1.5 kg

Producent: Apostolos I. Douzenis & Co Ltd.

THEONI niefiltrowana oliwa z oliwek extra virgin 1 litr

THEONI EXTRA VIRGIN OLIVE OIL - niefiltrowana, świeża, gęsta oliwa z oliwek, tłoczona listopad 2023!
Opakowanie 1l – butelka szklana
KWASOWOŚĆ PRODUKTU NIE PRZEKRACZA 0,32%
Termin przydatności do spożycia: 30.09.2025

Grecka świeża i niefiltrowana oliwa z oliwek "THEONI" EXTRA VIRGIN

Oliwa THEONI EXTRA VIRGIN OLIVE OIL jest wysokiej klasy oliwą z oliwek, która pochodzi z Grecji z Półwyspu Peloponez z miasta Astros.

Jeśli chciałbyś spróbować naprawdę jednej z najlepszych oliw z oliwek na naszym rynku - nie wahaj się !!
Oliwa THEONI Extra Virgin ( oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia ) jest naturalnym, regionalnym produktem wyciskanym na zimno z oliwek z odmian Korneiki, Manaki, Athionelia.  Oliwa wyciskana jest z oliwek zaraz po ich zbiorze, a jej tłoczenie odbywa się w jednym zakładzie co daje nam pewność , iż otrzymujemy najwyższej jakości oliwę z oliwek extra virgin! Najwyższa jakość oliwy jest równiż wynikiem warunków klimatycznych jakie panują na półwyspie Peloponez. Panujący tam klimat pozwala na produkcje oliw najwyższej klasy już od dawnych lat.

Oliwa THEONI zdobyła Srebrny medal na Światowym Konkursie Oliwy z Oliwek w 2022 roku w Nowym Jorku.

Oliwa z oliwek extra virgin jest to oliwa o bogatym smaku i aromacie, produkowana zgodnie z recepturą rodziny, która od dziesiątków lat zajmuje się uprawą oliwek i produkcją znakomitej jakości oliwy z oliwek.
Oliwa ta słynie ze świeżego, łagodnego z bardzo delikatną nutą pikantnego smaku i intensywnego świeżego zapachu liści z oliwek. Jej smak doceni każdy smakosz, smak świeżej, pysznej oliwy z oliwek produkowanej w Grecji. Znakomicie nadaje się do sałatek i smażenia ! Ta oliwa to nie jest nieznanego pochodzenia ogólnie dostępna "mieszanka oliw" !!!

Opróćz wspaniałych walorów smakowych oliwa z oliwek extra virgin dostarcza nam wiele drogocennych składników, które w większości chronią nas przed nowotworami. Oliwa z oliwek extra virgin jest zatem nieodłącznym elementem diety przeciwnowotworowej, zarówno w profilaktyce pierowtnej oraz wtórnej. Spożywając oliwę z olwiek codziennie dostarczamy organizmowi również m.in. jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe,które mają wpływ na zahamowanie rozwoju miażdżycy, obniżają ciśnienie krwi. Dominującym kwasem tłuszczowym jest jednonienasycony kwas oleinowy, czyli najpopularniejszy lek przeciwmiażdżycowy, kwas oleinowy również chroni przed astmą,zmniejsza stany zapalne, poprawia pamięć i koncentrację, reguluje poziom cukru we krwi, nie dopuszcza do powstawania komórek rakowych. Ponadto oliwa zawiera przeciwutleniacze (głównie polifenole i witamina E),które zapobiegają tworzeniu się wolnych rodników i również pomagają zwalczyć wiele poważnych chorób, przeciwdziałają procesom przedwczesnego starzenia się organizmu. Jest źródłem witamin: A,D,E,K.
Regularne spożycie ok. 20ml oliwy THEONI codziennie pomaga w profilaktyce chorób serca, układu krwionośnego i trawiennego.

 Oliwa THEONI Extra Virgin :
 - pochodzi z Półwyspu Peloponeskiego – produkowana z naturalnych składników tłoczonych na zimno zaraz po zbiorze - jest ceniona za swoją niska kwasowość oraz niepowtarzalny smak!
- Produkowana na Greckiej wsi, w bardzo limitowanych ilościach dostępna tylko zaraz po zbiorach oliwek. Oliwa z tegorocznych zbiorów oliwek, charakteryzuje się bardzo łagodnym, lekko-ostrym smakiem i zapachem świeżo skoszonej trawy
- Znakomita okazja do zakupu oliwy, której nie spotkasz na naszym rynku

Już teraz, przekonaj się sam jak wyborna w smaku jest nasza oliwa z oliwek extra virgin oraz jak dobrocenny wpływ na Twoje zdrowie może mieć !

ZAPRASZAMY DO SPRÓBOWANIA TEJ WSPANIAŁEJ OLIWY !!!

Oliwy z oliwek z naszej oferty charakteryzują się:

- importujemy małe partie oliwy, dzięki czemu możemy oferować zawsze świeżo rozlaną oliwę

- Producenci z którymi współpracujemy to małe, z reguły rodzinne firmy dla których produkcja oliwy jest nie tylko biznesem ale przede wszystkim sposobem życia w zgodzie z naturą

- my wiemy gdzie rosły i znamy odmianę oliwek, z których wytłoczono oferowaną do sprzedaży oliwę

- oliwki zbierane są ręcznie, oliwa wytłaczana jest wyłącznie metodami mechanicznymi (żadnej chemii!!!), w niskiej temperaturze tłoczenia do max  27’C

Nasza oliwa z oliwek to prawdziwy sok pozyskany z oliwek – Zapraszamy do zakupu :)

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: