Moje konto Moje konto

Oliwa Extra Virgin DORIAN LAKONIA PGI 0.75 litra

Na stanie: 0 Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Numer katalogowy: 0005

Indeks/kod produktu: 0005

Waga: 1 kg

Producent: ΕΑΣΛ Τμήμα Εμπορίας

Opis produktu Oliwa Extra Virgin DORIAN LAKONIA PGI 0.75 litra

DORIAN LAKONIA "PGI" EXTRA VIRGIN OLIVE OIL - Produkt regionalny

Grecka oliwa z oliwek "DORIAN LAKONIA" EXTRA VIRGIN

LAKONIA PGI EXTRA VIRGIN OLIVE OIL - znalazła się na liście najlepszych oliw z oliwek świata - zdobyła srebrny medal w roku 2017

Opakowanie 0.75l – butelka szklana , Termin przydatności do spożycia: 19.12.2019
GWARANTOWANA KWASOWOŚĆ PRODUKTU NIE PRZEKRACZA 0,3%

Oliwa DORIAN LAKONIA "PGI" EXTRA VIRGIN OLIVE OIL . jest wysokiej klasy oliwą, która pochodzi z Grecji a dokładnie z Lakonii, krainy w południowo-wschodniej części Półwyspu Peloponeskiego, Jeśli chciałbyś spróbować naprawdę jednej z najlepszych oliw z oliwek - nie wahaj się. Ta oliwa posiada certyfikat  produktu regionalnego "PGI".
Oliwa Dorian Lakonia jest naturalnym produktem wyciskanym na zimno z oliwek odmian : "Korοneiki” i „Atena”.
Najwyższa jakość oliwy , jest wynikiem warunków klimatycznych jakie panują w okręgu Lakonia. Panujący tam klimat pozwala na produkcje oliwy najwyższej klasy już od dawnych lat z wielkim sukcesem.
Oliwa ta słynie ze świeżego, przyjemnego dla podniebienia, lekkiego z delikatnie pikantnym smakiem na koniec oraz intensywnego zapachu skoszonej zielonej trawy. To podstawowe cechy świadczące o jej świeżości.

Oliwa jest produkowana i butelkowana przez Związek Spółdzielni Wiejskich Lakonia, a cały proces produkcji i standaryzacji został sprawdzony przez organizację TUV Management Service co zostało potwierdzone przez nadanie znaku jakości ISO 9001.
Oliwa przechowywana jest w opakowaniach, które pozwalają przez długi czas zachować wyjątkowy smak oliwy oraz jej właściwości odżywcze.
Jeszcze jedna istotna prawda o oliwie DORIAN LAKONIA : ten rodzaj oliwy z oliwek Extra Virgin i zawarta niej duża ilość tłuszczy jednonienasyconych wpływa na obniżenie poziomu złego cholesterolu. Regularne spożycie ok. 20ml oliwy DORIAN LAKONIA codziennie pomaga w profilaktyce chorób serca, układu krwionośnego i trawiennego.

Wartości odżywcze - ilość na 15ml oliwy

Tłuszcze ogółem 14g
Tłuszcze nasycone 2g
Izomery kwasów tłuszczowych 0g
Tłuszcze wielonienasycone 1g
Jednonienasycone kwasy tłuszczowe 11g
Cholesterol 0g
Sód 0g
Węglowodany 0g
Białko 0g

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: