Moje konto Moje konto

Oliwa z oliwek Extra Virgin KALAMATA PLATINUM 1 litr

Na stanie: 0 Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Numer katalogowy: 0117

Indeks/kod produktu: 0117

Waga: 1.5 kg

Producent: SUNWAY FOODS - Kalamata

Oliwa z oliwek Extra Virgin KALAMATA PLATINUM 1 litr

 

Extra Virgin OLIVE OIL PLATINUM 0.28 - najwyższej jakości grecka oliwa z oliwek
Opakowanie 1l – butelka szklana
GWARANTOWANA KWASOWOŚĆ PRODUKTU NIE PRZEKRACZA 0,28%
Termin przydatności do spożycia: 10/2020

Grecka oliwa z oliwek extra virgin KALAMATA PLATINUM 0.28

 

Oliwa KALAMATA PLATINUM EXTRA VIRGIN OLIVE OIL jest najwyższej klasy oliwą z oliwek extra virgin, która pochodzi z Grecji z wielkiej plantacji drzew oliwnych w okolicach miasta Messini.
Oliwa KALAMATA PLATINUM EXTRA VIRGIN OLIVE OIL jest naturalnym produktem wyciskanym wyłącznie metodą mechaniczną w 100% z oliwek odmiany "Korneiki”.
Najwyższa jakość oliwy , jest wynikiem warunków klimatycznych jakie panują w Grecji, panujący tam klimat pozwala na produkcje oliwy najwyższej klasy już od dawnych lat z wielkim sukcesem. O  najwyższej jakości Oliwy KALAMATA PLATINUM EXTRA VIRGIN decyduje również to ,że sok z oliwek jest wyciskany niemalże od razu po zbiorze nieuszkodzonych owoców oliwki,dzięki czemu kwasowość tego produktu nie przekracza wskaźnika 0.28%  (im niższa zawartość kwasów tym lepszą jakości oliwę otrzymujemy).                                                                                         
Oliwa ta słynie ze świeżego, łagodnego i przyjemnie lekko-pikantnego smaku,który jest wspaniałym uzupełnieniem potraw. Ma wysoką zawartość polifenoli (antyoksydantów - przeciwutleniaczy) przeciwdziałających powstawaniu wolnych rodników, które mają związek z powstawaniem wielu chorób. Ta właściwość sprawiła, że zostały one uznane za jedne z najskuteczniejszych substancji antynowotworowych. Polifenole - Przeciwutleniacze mają właściwości przeciwzapalne, działają przeciwgrzybiczo, przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie. Oliwa z oliwek extra virgin dostarcza nam jeszcze wiele innych drogocennych składników, m.in. jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe,które mają wpływ na zahamowanie rozwoju miażdżycy, obniżają ciśnienie krwi. Dominującym kwasem tłuszczowym jest jednonienasycony kwas oleinowy, który jest ważnym budulcem mózgu oraz układu nerwowego, reguluje poziom cukru, chroni przed astmą,zmniejsza stany zapalne, blokuje cholesterol w jelicie cienkim dzięki czemu obniża jego zawartośc we krwi, nie dopuszcza do powstawania komórek rakowych. Oliwa z oliwek extra virgin jest źródłem witamin: A,D,E,K.

Już teraz zamów i przekonaj się sam jak bogaty smak i zbawienny wpływ na twój oranizm ma najlepszej jakości oliwa z oliwek EXTRA VIRGIN PLATINUM. ZAPRASZAMY DO ZAKUPU!

 

 
Regularne spożycie ok. 20ml oliwy KALAMATA PLATINUM 0.2 codziennie pomaga w profilaktyce chorób serca, układu krwionośnego i trawiennego.

 

Oliwy z oliwek z naszej oferty charakteryzują się:

- importujemy małe partie oliwy, dzięki czemu możemy oferować zawsze świeżo rozlaną oliwę

- Producenci z którymi współpracujemy to małe, z reguły rodzinne firmy dla których produkcja oliwy jest nie tylko biznesem ale przede wszystkim sposobem życia w zgodzie z naturą

- my wiemy gdzie rosły i znamy odmianę oliwek, z których wytłoczono oferowaną do sprzedaży oliwę

- oliwki zbierane są ręcznie, oliwa wytłaczana jest wyłącznie metodami mechanicznymi (żadnej chemii!!!), w niskiej temperaturze tłoczenia do max  27’C

Nasza oliwa z oliwek to prawdziwy sok pozyskany z oliwek – Zapraszamy do zakupu :)

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: