Moje konto Moje konto

Oliwa z oliwek Extra Virgin KALAMATA PLATINUM 1 litr

38.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 38 Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 0117

Indeks/kod produktu: 0117

Waga: 1.5 kg

Producent: SUNWAY FOODS - Kalamata

Opis produktu Oliwa z oliwek Extra Virgin KALAMATA PLATINUM 1 litr

Extra Virgin OLIVE OIL PLATINUM 0.28 - najwyższej jakości grecka oliwa z oliwek

Grecka oliwa z oliwek KALAMATA PLATINUM 0.28

Opakowanie 1l – butelka szklana

Termin przydatności do spożycia: 10/2020

GWARANTOWANA KWASOWOŚĆ PRODUKTU NIE PRZEKRACZA 0,28%

Oliwa KALAMATA PLATINUM EXTRA VIRGIN OLIVE OIL .jest najwyższej klasy oliwą z oliwek, która pochodzi z Grecji z wielkiej plantacji drzew oliwnych w okolicach miasta Messini.
Oliwa KALAMATA PLATINUM jest naturalnym produktem wyciskanym wyłącznie metodą mechaniczną w 100% z oliwek odmiany "Korneiki”.
Najwyższa jakość oliwy , jest wynikiem warunków klimatycznych jakie panują w Grecji. Panujący tam klimat pozwala na produkcje oliwy najwyższej klasy już od dawnych lat z wielkim sukcesem.
Oliwa ta słynie ze świeżego, łagodnego i przyjemnie lekko-pikantnego smaku. Ma wysoką zawartość polifenoli (antyoksydantów - przeciwutleniaczy) przeciwdziałających powstawaniu wolnych rodników, które mają związek z powstawaniem wielu chorób, oraz gwarantowaną niską kwasowość < 0.28! To właśnie polifenole mają umiejętność przechwytywania i zapobiegania rozwojowi wolnych rodników w naszych organizmach. Ta właściwość sprawiła, że zostały one uznane za jedne z najskuteczniejszych substancji antynowotworowych. Polifenole - Przeciwutleniacze mają właściwości przeciwzapalne, działają przeciwgrzybiczo, przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie.

Jeszcze jedna istotna prawda o oliwie KALAMATA PLATINUM 0.2 : ten rodzaj oliwy z oliwek Extra Virgin i zawarta niej duża ilość tłuszczy jednonienasyconych wpływa na obniżenie poziomu złego cholesterolu.
Regularne spożycie ok. 20ml oliwy KALAMATA PLATINUM 0.2 codziennie pomaga w profilaktyce chorób serca, układu krwionośnego i trawiennego.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: