Moje konto Moje konto

OLEOSOPHIA oliwa z oliwek extra virgin 3 litry

125.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 21 Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 0180

Indeks/kod produktu: 0180

Waga: 3.5 kg

Producent: OLEOSOPHIA

OLEOSOPHIA oliwa z oliwek extra virgin 3 litry

PREMIUM EXTRA VIRGIN OLIVE OIL "OLEOSOPHIA November Harvest"  - najwyższej jakości grecka, świeża, oliwa z oliwek zbieranych ręcznie

Opakowanie 3 litry – ekskluzywna puszka z wyciąganym lejkiem
Termin przydatności do spożycia: 11.2023

Oliwa OLEOSOPHIA Listopadowe Zbiory Manaki/Megaritiki EVOO 3L, to najwyższej jakości oliwa z oliwek, która powstała ze stworzonego przez naturę, zabawnego połączenia dwóch lokalnych omian oliwek: Manaki i Megaritiki. Te dwie odmiany rosną razem, ponieważ odmiana Megaritiki pomaga w zapylaniu Manaki. W rezultacie zbieramy plony i otrzymujemy naturalną kombinację wybraną przez samą naturę. Ta oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia jest produkowana w listopadzie (od początku do połowy) z oliwek, które zmieniają kolor z zielonego na żółty / fioletowy, uzyskując słodszy profil bez utraty aromatów i jakości. Połączenie oliwek Manaki i Megaritiki daje nam oliwę extra virgin, która ma bogaty owocowy aromat z dobrze wyważoną gorzką i ostrą nutą z przewagą trawy, pomidora, pieprzu i ziół.  Oliwa "OLEOSOPHIA November Harvest" ma wysoką zawartość polifenoli (antyoksydantów - przeciwutleniaczy) przeciwdziałających powstawaniu wolnych rodników, które mają związek z powstawaniem wielu chorób.

Oliwa OLEOSOPHIA Listopadowe Zbiory Manaki/Megaritiki  została wyprodukowana z miłością i poszanowaniem dla natury !

OLEOSOFIA "Poznaj Siebie"

Na zboczach góry Fokas, gdzie znajdują się nasze rodzinne gaje oliwne, z miłością i zaangażowaniem uprawiane są odmiany oliwek Manaki i Megaritiki. Razem tworzą unikalny ekosystem, będąc strażnikami lokalnej flory i fauny oraz wzajemnie uzupełniając się. Nasza rodzina szanując tę więź, zbiera razem dwie odmiany oliwek i produkuje z nich wyjątkową oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia, która łączy to, co najlepsze w obu, zabawną oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia, a jednocześnie zrównoważoną, aromatyczną, z delikatnymi gorzkimi i ostrymi nutami. Oliwę produkujemy z miłością i szacunkiem dla tej długiej oliwkowej przyjaźni, co pozwala dać Wam oliwę OLEOSOPHIA listopadowe zbiory.

Nasza oliwa z oliwek to prawdziwy sok pozyskany z oliwek – Zapraszamy do zakupu :)

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: