Moje konto Moje konto

VELIKAS FINEST oliwa z oliwek extra virgin 500 ml

28.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 20 Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 0007

Indeks/kod produktu: 0007

Waga: 1 kg

Producent: SUNWAY FOODS - Kalamata

VELIKAS FINEST oliwa z oliwek extra virgin 500 ml

VELIKAS FINEST EXTRA VIRGIN OLIVE OIL - najwyższej jakości grecka oliwa z oliwek klasy premium

Grecka niefiltrowana oliwa z oliwek VELIKAS FINEST

Opakowanie 0.5 litra – szklana butelka

Termin przydatności do spożycia:02/06/2022

KWASOWOŚĆ PRODUKTU NIE PRZEKRACZA 0,23%  /  Oliwa niefiltrowana - przed użyciem mocno wstrząśnij!

Oliwa Velikas Finest została wyróżniona Brązową Nagrodą w Londynie w 2021 roku w kategorii "Najwyższa Jakość" https://londonoliveoil.com/awards-results-2021/velikas-finest/

Oliwa VELIKAS FINEST EXTRA VIRGIN OLIVE OIL to nasza najnowsza propozycja oliwy najwyższej klasy, która jest produkowana w małej rodzinnej firmie w rejonie Mesyny, około 20 kilometrów na zachód od Kalamaty.
Oliwa VELIKAS FINEST jest naturalnym produktem wyciskanym wyłącznie metodą mechaniczną w 100% z oliwek odmiany "Korneiki”, które zrywane są z drzewa ręcznie. Oliwa tłoczona jest w niskiej temperaturze do 24'C, z oliwek, które nie są w pełni dojrzałe, dzięki czemu uzyskujemy produkt bogaty we wszystko co może być najlepsze w oliwie z oliwek :)  Ma łagodny, lekko pikantny smak, ma wyjątkowo niską kwasowość, poniżej 0,3% i zachwyca miękkim, pełnym aromatem. VELIKAS FINEST jest pozyskiwana bezpośrednio z własnych oliwek zrywanych z drzewa ręcznie. Jest butelkowana niefiltrowana, dzięki czemu zawiera całą moc oliwek. Jest idealna dla koneserów oliwy z oliwek, którzy lubią pełne, ale nieco łagodniejsze oliwy i nadaje się zarówno do sałatek, do gotowania i pikantnych przypraw lub po prostu do picia surowej oliwy. Charakteryzuje się wysoką zawartość polifenoli (antyoksydantów - przeciwutleniaczy) przeciwdziałających powstawaniu wolnych rodników, które mają związek z powstawaniem wielu chorób. Zawartość polifenoli w oliwie VELIKAS FINEST wynosi powyżej 500mg/kg! To właśnie polifenole mają umiejętność przechwytywania i zapobiegania rozwojowi wolnych rodników w naszych organizmach. Ta właściwość sprawiła, że zostały one uznane za jedne z najskuteczniejszych substancji antynowotworowych. Polifenole - przeciwutleniacze mają właściwości przeciwzapalne, działają przeciwgrzybiczo, przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie.

Kolor i zapach: Mocno żółto-zielona, ​​mętna; pachnie zdrowymi, świeżymi owocami

Smak: Lekko owocowy, lekko trawiasty zaraz po zbiorach, potem coraz bardziej „oliwkowy” i bardziej "okrągły"

Jeszcze jedna istotna prawda o niefiltrowanej oliwie VELIKAS FINEST: ten rodzaj oliwy z oliwek Early Harvest i zawarta w niej duża ilość tłuszczy jednonienasyconych wpływa na obniżenie poziomu złego cholesterolu.
Regularne poranne spożycie ok. 20ml oliwy VELIKAS FINEST pomaga w profilaktyce chorób serca, układu krwionośnego i trawiennego. Możemy śmiało stwierdzić, że ten rodzaj oliwy to lekarstwo poprawiające jakość naszego życia :)

ZAPRASZAMY DO SPRÓBOWANIA TEJ WSPANIAŁEJ OLIWY !!!

Nasza oliwa z oliwek to 100% czysty sok pozyskany z oliwek :)

Średnie wartości na 100 ml: Wartość energetyczna 3352 kJ / 815 kcal - kwasy tłuszczowe 90,6 g, w tym nasycone 14,6 g, jednonienasycone 70,0 g i wielonienasycone 6,0 g - węglowodany 0,0 g, cukier 0,0 g, białko 0,0 g, sól 0,0 g

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: