Moje konto Moje konto

Oliwa z oliwek Early Harvest PLATINIUM 1 litr

39.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 10 Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 0117

Indeks/kod produktu: 0117

Waga: 1 kg

Producent: SUNWAY FOODS - Kalamata

Oliwa z oliwek Early Harvest PLATINIUM 1 litr

Early Harvest ARETI - PLATINIUM 0.2 EXTRA VIRGIN OLIVE OIL - najwyższej jakości grecka niefiltrowana oliwa z oliwek

Grecka niefiltrowana oliwa z oliwek Early Harvest PLATINIUM 0.2

Opakowanie 1 litr – szklana butelka

Termin przydatności do spożycia: 28.04.2023

KWASOWOŚĆ PRODUKTU NIE PRZEKRACZA 0,3%  /  Oliwa niefiltrowana - przed użyciem mocno wstrząśnij!

Oliwa Early Harvest PLATINIUM 0.2 EXTRA VIRGIN OLIVE OIL .jest najwyższej klasy oliwą z oliwek, która pochodzi z Grecji z niedużej rodzinnej plantacji drzew oliwnych w okręgu KALAMATA.
Oliwa PLATINIUM 0.2 Early Harvest jest naturalnym produktem wyciskanym wyłącznie metodą mechaniczną w 100% z oliwek odmiany "Korneiki”. Oliwa tłoczona jest w niskiej temperaturze do 24'C, z oliwek, które nie są w pełni dojrzałe, dzięki czemu otrzymujemy produkt bogaty we wszystko co powinno być w oliwie z oliwek :) Najwyższa jakość oliwy , jest wynikiem warunków klimatycznych jakie panują w Grecji w okręgu Kalamata, słynącym z produkcji oliwy na całym świecie. Panujący tam klimat pozwala na produkcje oliwy najwyższej klasy już od dawnych lat z wielkim sukcesem.
Oliwa ta słynie ze świeżego, przyjemnie lekko-pikantnego smaku i intensywnego zapachu. Charakteryzuje się wysoką zawartość polifenoli (antyoksydantów - przeciwutleniaczy) przeciwdziałających powstawaniu wolnych rodników, które mają związek z powstawaniem wielu chorób. Zawartość polifenoli w oliwie PLATINIUM 0.2 Early Harvest wynosi powyżej 380mg/kg! To właśnie polifenole mają umiejętność przechwytywania i zapobiegania rozwojowi wolnych rodników w naszych organizmach. Ta właściwość sprawiła, że zostały one uznane za jedne z najskuteczniejszych substancji antynowotworowych. Polifenole - przeciwutleniacze mają właściwości przeciwzapalne, działają przeciwgrzybiczo, przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie.

Jeszcze jedna istotna prawda o niefiltrowanej oliwie PLATINIUM 0.2 Early Harvest : ten rodzaj oliwy z oliwek Early Harvest i zawarta w niej duża ilość tłuszczy jednonienasyconych wpływa na obniżenie poziomu złego cholesterolu.
Regularne poranne spożycie ok. 20ml oliwy PLATINIUM 0.2 Early Harvest pomaga w profilaktyce chorób serca, układu krwionośnego i trawiennego. Możemy śmiało stwierdzić, że ten rodzaj oliwy to lekarstwo poprawiające jakość naszego życia :)

ZAPRASZAMY DO SPRÓBOWANIA TEJ WSPANIAŁEJ OLIWY !!!

Oliwy z oliwek z naszej oferty charakteryzują się:

- importujemy małe partie oliwy, dzięki czemu możemy oferować zawsze świeżo rozlaną oliwę

- Producenci z którymi współpracujemy to małe, z reguły rodzinne firmy dla których produkcja oliwy jest nie tylko biznesem ale przede wszystkim sposobem życia w zgodzie z naturą

- my wiemy gdzie rosły i znamy odmianę oliwek, z których wytłoczono oferowaną do sprzedaży oliwę

- oliwki zbierane są ręcznie, oliwa wytłaczana jest wyłącznie metodami mechanicznymi (żadnej chemii!!!), w niskiej temperaturze tłoczenia do max  27’C

Nasza oliwa z oliwek to prawdziwy czysty sok pozyskany z oliwek :)

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: