Moje konto Moje konto

Oliwa z oliwek Extra Virgin ZΩ 3 litry

82.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: 29 Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 0119

Indeks/kod produktu: 0119

Waga: 6 kg

Producent: Ktima Kakkavos

Oliwa z oliwek Extra Virgin ZΩ 3 litry

EXTRA VIRGIN OLIVE OIL - najwyższej jakości grecka gęsta oliwa z oliwek

Jedna z najlepszych oliw powróciła do naszej oferty - Zapraszam do spróbowania tego świetnego produktu firmy LIVING HEALTHY. Oliwa z oliwek ZΩ Extra Virgin charakteryzuje się łagodnym, wyraźnym a jednocześnie pełnym owocowej świeżości smakiem :)

Opakowanie 3 litry – metalowa puszka z wyciąganym lejkiem

Termin przydatności do spożycia: 07/2022

Oliwa  EXTRA VIRGIN OLIVE OIL . jest najwyższej klasy oliwą z oliwek, która pochodzi z Grecji z wielkiej plantacji drzew oliwnych w okolicach miasta Mesologgi.
Oliwa jest naturalnym produktem wyciskanym wyłącznie metodą mechaniczną w 100% z oliwek odmiany "Korneiki”.
Najwyższa jakość oliwy , jest wynikiem warunków klimatycznych jakie panują w Grecji. Panujący tam klimat pozwala na produkcje oliwy najwyższej klasy już od dawnych lat z wielkim sukcesem.
Oliwa ta słynie ze świeżego, przyjemnie lekko-pikantnego smaku i intensywnego owocowego zapachu. Ma wysoką zawartość polifenoli (antyoksydantów - przeciwutleniaczy) przeciwdziałających powstawaniu wolnych rodników, które mają związek z powstawaniem wielu chorób. To właśnie polifenole mają umiejętność przechwytywania i zapobiegania rozwojowi wolnych rodników w naszych organizmach. Ta właściwość sprawiła, że zostały one uznane za jedne z najskuteczniejszych substancji antynowotworowych. Polifenole - Przeciwutleniacze mają właściwości przeciwzapalne, działają przeciwgrzybiczo, przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie.

Jeszcze jedna istotna prawda o oliwie z oliwek : ten rodzaj oliwy z oliwek Extra Virgin i zawarta niej duża ilość tłuszczy jednonienasyconych wpływa na obniżenie poziomu złego cholesterolu. Regularne spożycie ok. 20ml oliwy z oliwek codziennie pomaga w profilaktyce chorób serca, układu krwionośnego i trawiennego.

Oliwy z oliwek z naszej oferty charakteryzują się:

- importujemy małe partie oliwy, dzięki czemu możemy oferować zawsze świeżo rozlaną oliwę

- Producenci z którymi współpracujemy to małe, z reguły rodzinne firmy dla których produkcja oliwy jest nie tylko biznesem ale przede wszystkim sposobem życia w zgodzie z naturą

- my wiemy gdzie rosły i znamy odmianę oliwek, z których wytłoczono oferowaną do sprzedaży oliwę

- oliwki zbierane są ręcznie, oliwa wytłaczana jest wyłącznie metodami mechanicznymi (żadnej chemii!!!), w niskiej temperaturze tłoczenia do max  27’C

Nasza oliwa z oliwek to prawdziwy sok pozyskany z oliwek – Zapraszamy do zakupu :)

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: