Witamy w naszym sklepie internetowym. Firma GREECE 4U została założona z myślą o wprowadzeniu na nasz rynek najlepszych oliw z oliwek "extra virgin", oliwy z oliwek przeznaczonej do smażenia potraw i do sałatek oraz pysznych greckich oliwek w różnych zalewach. Wszystkie rodzaje oliw z naszej oferty wytłaczane są z oliwek uprawianych w Grecji na półwyspie Peloponez. Reprezentujemy kilku producentów, którymi są małe z reguły rodzinne firmy, powstałe dzięki zaangażowaniu ludzi, którzy zdecydowali się połączyć swoje doświadczenie w uprawie i produkcji oliwy z oliwek i produkują ją zgodnie z tradycyjnymi starymi recepturami. Kupując oliwę z oliwek w naszym sklepie internetowym, masz pewność zakupu prawdziwej oliwy z oliwek, a nie mieszanek różnych oliw nieznanego pochodzenia! Oliwki, które mamy w naszej ofercie to jedne z najlepszych oliwek konserwowanych dostępnych na naszym rynku!
Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Grecka oliwa z oliwek do smażenia DOUZENIS 3 lBESTSELLER
Dostępność: Oczekiwanie na dostawę

ZAPRASZAMY do zakupu wysokiej jakości greckiej oliwy z oliwek ( mieszanka oliwy rafinowanej i oliwy extra virgin ) przeznaczonej do smażenia, pieczenia i sałatek.

DOUZENIS POMACE OLIVE OIL

Grecka oliwa z oliwek "DOUZENIS"
Opakowanie 3l – puszka metalowa

Termin przydatności do spożycia: 30.06.2019

DOUZENIS OLIVE - POMACE OIL to oliwa z oliwek przeznaczona smażenia, gdyż w przeciwieństwie do innych tłuszczy roślinnych charakteryzuje się dużą odpornością na wysokie temperatury. Potrawy sporządzone przy jej użyciu mają piękny złoty kolor, są lekkie, smaczne, chrupiące i zdrowe.
Możemy użyć jej jako tłuszczu do pieczenia ciast i ciastek, a także używać zamiast masła, margaryny lub oleju, eliminując w ten sposób z naszej diety niezdrowe kwasy nasycone. Jej neutralny smak nie wpływa na zmianę smaku przyrządzanych potraw. Oliwa do smażenia jest w procesie rafinacji oczyszczona ze smaku, zapachu i koloru, dzięki czemu doskonale nadaje się do wszystkich Twoich wypieków. Słodkie babki, ciasta, owocowe placki oraz torty będą zdrowe i równie smaczne jeśli użyjemy oliwy z oliwek do smażenia zamiast tradycyjnie stosowanych tłuszczy.
Oliwa DOUZENIS OLIVE - POMACE OIL jest oliwą, która pochodzi z Grecji a dokładnie z Półwyspu Peloponez z miasta Astros.
Oliwa DOUZENIS OLIVE - POMACE OIL jest naturalnym produktem uzyskanym bezpośrednio z końcowego tłoczenia oliwek i ich pestek, a następnie wyciśnięta oliwa, poddana jest rafinacji zgodnie z najsurowszymi normami kontroli jakości. Do jest produkcji użyto wyłacznie oliwki pochodzące z tegorocznych zbiorów!
Posiada łagodny, delikatny, lekki przyjemny smak.
Jest produkowana przez rodzinną firmę APOSTOLS I. DOUZENIS & CO Ltd.
Oliwa przechowywana jest w opakowaniach, które pozwalają przez długi czas zachować jej właściwości odżywcze.

ZAPRASZAMY do zakupu

Cena
59,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej.
© oliwazesparty.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.