Witamy w naszym sklepie internetowym. Firma GREECE 4U została założona z myślą o wprowadzeniu na nasz rynek najlepszych oliw z oliwek "extra virgin", oliwy z oliwek przeznaczonej do smażenia potraw i do sałatek oraz pysznych greckich oliwek w różnych zalewach. Wszystkie rodzaje oliw z naszej oferty wytłaczane są z oliwek uprawianych w Grecji na półwyspie Peloponez. Reprezentujemy kilku producentów, którymi są małe z reguły rodzinne firmy, powstałe dzięki zaangażowaniu ludzi, którzy zdecydowali się połączyć swoje doświadczenie w uprawie i produkcji oliwy z oliwek i produkują ją zgodnie z tradycyjnymi starymi recepturami. Kupując oliwę z oliwek w naszym sklepie internetowym, masz pewność zakupu prawdziwej oliwy z oliwek, a nie mieszanek różnych oliw nieznanego pochodzenia! Oliwki, które mamy w naszej ofercie to jedne z najlepszych oliwek konserwowanych dostępnych na naszym rynku!
Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Oliwa Extra Virgin z Kalamaty 17 litrów - produkt regionalnyNOWOŚĆ!
Dostępność: Oczekiwanie na dostawę

NIEFILTROWANA OLIWA EXTRA VIRGIN

Grecka świeża oliwa z oliwek EXTRA VIRGIN prosto z KALAMATY - produkt regionalny
Opakowanie 17 litrów – puszka

KWASOWOŚĆ PRODUKTU 0,35%

Oliwa Extra Virgin :

- pochodzi z Półwyspu Peloponeskiego, dokładnie z Kalamaty – produkowana z naturalnych składników tłoczonych na zimno zaraz po zbiorze - jest ceniona za swoją niska kwasowość oraz niepowtarzalny smak!

- Produkowana na Greckiej wsi, w bardzo limitowanych ilościach dostępna tylko zaraz po zbiorach oliwek. Oliwa z tegorocznych zbiorów oliwek, charakteryzuje się bardzo łagodnym, lekko-gorzkim smakiem i zapachem świeżo skoszonej trawy.

- Znakomita okazja do zakupu oliwy, której nie spotkasz na naszym rynku.


Cena
480,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej.
© oliwazesparty.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.