Witamy w naszym sklepie internetowym. Firma GREECE 4U została założona z myślą o wprowadzeniu na nasz rynek najlepszych oliw z oliwek "extra virgin", oliwy z oliwek przeznaczonej do smażenia potraw i do sałatek oraz pysznych greckich oliwek w różnych zalewach. Wszystkie rodzaje oliw z naszej oferty wytłaczane są z oliwek uprawianych w Grecji na półwyspie Peloponez. Reprezentujemy kilku producentów, którymi są małe z reguły rodzinne firmy, powstałe dzięki zaangażowaniu ludzi, którzy zdecydowali się połączyć swoje doświadczenie w uprawie i produkcji oliwy z oliwek i produkują ją zgodnie z tradycyjnymi starymi recepturami. Kupując oliwę z oliwek w naszym sklepie internetowym, masz pewność zakupu prawdziwej oliwy z oliwek, a nie mieszanek różnych oliw nieznanego pochodzenia! Oliwki, które mamy w naszej ofercie to jedne z najlepszych oliwek konserwowanych dostępnych na naszym rynku!
Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Oliwa Extra Virgin DORIAN LAKONIA 1 lBESTSELLER
Dostępność: Dostępne

WITAM i ZAPRASZAM do zakupu najwyższej jakości greckiej oliwy z oliwek

DORIAN LAKONIA EXTRA VIRGIN OLIVE OIL - znalazła się na liście najlepszych oliw z oliwek świata - zdobyła srebrny medal

https://bestoliveoils.com/brands/dorian-lakonia

Grecka oliwa z oliwek "DORIAN LAKONIA" EXTRA VIRGIN
Opakowanie 1l – butelka szklana - uwaga butelka inna niż na zdjęciu produktu

Termin przydatności do spożycia: 11.01.2019

KWASOWOŚĆ PRODUKTU NIE PRZEKRACZA 0,4%

Oliwa DORIAN LAKONIA EXTRA VIRGIN OLIVE OIL . jest wysokiej klasy oliwą, która pochodzi z Grecji a dokładnie z Lakonii, krainy w południowo-wschodniej części Półwyspu Peloponeskiego, Jeśli chciałbyś spróbować naprawdę jednej z najlepszych oliw z oliwek - nie wahaj się
Oliwa Dorian Lakonia jest naturalnym produktem wyciskanym na zimno z oliwek odmian : "Korneiki” i „Atena”.
Najwyższa jakość oliwy , jest wynikiem warunków klimatycznych jakie panują w okręgu Lakonia. Panujący tam klimat pozwala na produkcje oliwy najwyższej klasy już od dawnych lat z wielkim sukcesem.
Oliwa ta słynie ze świeżego, przyjemnie lekko-gorzkiego smaku i intensywnego zapachu, są to podstawowe cechy świadczące o jej świeżości.

Oliwa jest produkowana i butelkowana przez Związek Spółdzielni Wiejskich Lakonia, a cały proces produkcji i standaryzacji został sprawdzony przez organizację TUV Management Service co zostało potwierdzone przez nadanie znaku jakości ISO 9001.
Oliwa przechowywana jest w opakowaniach, które pozwalają przez długi czas zachować wyjątkowy smak oliwy oraz jej właściwości odżywcze.
Jeszcze jedna istotna prawda o oliwie DORIAN LAKONIA : ten rodzaj oliwy z oliwek Extra Virgin i zawarta niej duża ilość tłuszczy jednonienasyconych wpływa na obniżenie poziomu złego cholesterolu.
Regularne spożycie ok. 20ml oliwy DORIAN LAKONIA codziennie pomaga w profilaktyce chorób serca, układu krwionośnego i trawiennego.

Cena
Ilość
38,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej.
© oliwazesparty.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.