Witamy w naszym sklepie internetowym. Firma GREECE 4U została założona z myślą o wprowadzeniu na nasz rynek najlepszych oliw z oliwek "extra virgin", oliwy z oliwek przeznaczonej do smażenia potraw i do sałatek oraz pysznych greckich oliwek w różnych zalewach. Wszystkie rodzaje oliw z naszej oferty wytłaczane są z oliwek uprawianych w Grecji na półwyspie Peloponez. Reprezentujemy kilku producentów, którymi są małe z reguły rodzinne firmy, powstałe dzięki zaangażowaniu ludzi, którzy zdecydowali się połączyć swoje doświadczenie w uprawie i produkcji oliwy z oliwek i produkują ją zgodnie z tradycyjnymi starymi recepturami. Kupując oliwę z oliwek w naszym sklepie internetowym, masz pewność zakupu prawdziwej oliwy z oliwek, a nie mieszanek różnych oliw nieznanego pochodzenia! Oliwki, które mamy w naszej ofercie to jedne z najlepszych oliwek konserwowanych dostępnych na naszym rynku!
Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia
Aktualności
Kontrola Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno - Spożywczych 2016 rok

W kwietniu 2016 roku nasza Firma została poddana kontroli Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno - Spożywczych.
Temat kontroli to " Jakość handlowa oliwy z oliwek". Otrzymaliśmy wyniki badań laboratoryjnych pobranych próbek oliwy "DORIAN LAKONIA Extra Virgin".
Wynik badania - próbka spełnia wymagania jakościowe dla najwyższej jakości oliwy z oliwek extra virgin.
Szczegółowe wyniki badań w galerii oliwy Dorian Lakonia.
Zapraszamy do zakupów :)


Wiadomość z dnia: 30-07-2016, 13:45
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej.
© oliwazesparty.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.